05352358091
Telefon

HakkımızdaÖncülüğünü yapmış olduğumuz Uşak Anahtar oto anahtar ve anahtarcısı internette Türkiye'nin her yerinden müşterilere yıllardır hizmet vermektedir. Emniyet Anahtar Araba anahtar ve anahtarcılığındaki en büyük farkımız İŞİNİ bilmemizdir. Çünkü biz Uşak Anahtarcılık olarak işini sevmemiz, pratik olmamız, stoklu anahtar mağazamızın olması direk oto anahtarcılık dalında uzmanlaşmış ve hizmet sektöründe yetişmiş kadromuz la araba anahtarı yapma ve kumanda kopyalama işinde bir numarayız diyoruz.

Oto ve anahtarı işinde güvenilirlik önemli bir unsurdur.Bu doğrultuda kurumsallığa önem vererek siz değerli müşterilerin oto anahtar ve çilingir konusunda her türlü sorunlarınızda yanınızda olmaktan gurur duymaktayız. Her hangi marka model aracınızla yolda mı kaldınız, anahtarınız mı kayboldu yada bozuldu kopyalamak mı istiyorsunuz, anahtarınız otonunuzun içinde mi kaldı otomobilinizin camını kırmayın yada kapı kapı çilingir aramayın aracınıza zarar vermeden hızlı ve özenli bir şekilde hizmet sunmak oto anahtarı bizim işidir.

Uzun zamandır sektörde olmanın verdiği güven ve tecrübeyle, yenilenen ve gelişen teknolojileri takip ederek; sahip olduğumuz modern ve teknolojik donanımlarımızla:
- ZedFULL,
- AD900 PRO,
-T Code PRO,
-CK100 ve Frekans Makinesi ile hizmet vermekteyiz.
Verdiğimiz hizmetlerden bazıları:
- 7/24 Çilingir Hizmeti
- Reno Kart Tamiri
- İmmobilizerli ( çipli ) Elektronik Anahtar Yapımı
- Oto Anahtar Yedeği
- Yedek Anahtar Kopyalama
- Ev Anahtarı
- Elektrikli Kilit
- Renkli Ev Anahtarı
- Silindir