05352358091
Telefon

HYUNDAİ İ10

Hyundai İ10 anahtarı kayıpsa bizi arayınız 0535 235 80 91 Tüm anahtarlarınız kaybolsada i10 anahtarıyapabiliyoruz.Yedek i10 anahtaryaptırmak istiyorsanız yada tüm anahtarlarınız kayıpsa tam yerindesiniz. UŞAK Anahtar sizin sorunlarınıza çözüm üretecek bilgi ve altyapıya sahiptir. Mobil servisimizle araç yanında İ10 anahtarı yapabiliyoruz. Bizi aramanız yeterlidir. UŞAK TA heryerine servisimiz vardır. Servislerin günler sonra fabrikadan getirebildiği oto anahtarını çok kısa bir süre içine yapabiliyoruz.
Hiç anahtarı olmayan tüm araçlara anahtar yapabiliyoruz.Tüm hyundai anahtar problemlerinizde bizlere danışabilir bilgi ve fiyat alabilirsiniz.Mobil servis aracımızla araç başında çözümler üretiyoruz. Son yıllarda oto anahtarı üzerine hatırı sayılır yatırımlar yaptık. Teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmak suretiyle hizmet veriyoruz. Oto anahtar yaptırmak isteyen müşterilerimiz Hyundai  anahtarı ve diğer tüm oto anahtarlarını işyerimizde yaptırabilirler.

Araba anahtarı hakkında biraz bilgi verelim: Araba anahtarlarının içinde bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmakta, aksi halde çalışmamaktadır. Bu sisteme ‘immobilizerdenmektedir. Günümüzde immobilizeri olmayan araç yok denecek kadar azdır.

Hyundai Anahtarı . Hyundai AnahtarıHyundai İ10 Anahtarıi10 anahtari10 anahtarıİ10 Kayıp Anahtarİ10 Yedek Anahtar