05352358091
Telefon

HYUNDAİ İ20 KONTAK TAMİRİ

İ20 Kontak tamiri yapıyoruz 05352358091 Kontak arızalarında bizimle irtibat kurabilirsiniz. Aracınızın yanıbaşında kontağını tamir ediyoruz. İnternet sitemizden telefonumuza ulaşan müşterilerimiz adreslerini veriyor o kadar. Servis aracımızla aracın yanına gidiyor ve olduğu yerde tamirini yapıyoruz.Çekiciye bindirmeden daha az masraflarla sıkıntılarınıza çözümler üretiyoruz. UŞAK anahtar mobil servisiyle aracınıza olduğu yerde müdahale ediyor.Ayrıca  veriyoruz.
İmmobilizer sistemlerin yaygınlaşmasıyla beraber ustalığın yanına bilgi birikimi ve donanımıda eklemek zorundaydık ve bizde öyle yaptık. Aldığımız son sitem cihaz ve makinalarla, aracınızdan hiçbirşey sökmeden, sadece cihaz bağlamak suretiyle anahtarınızı yapabilecek durumlara geldik. Buna rağmen yatırımlarımız devam ediyor ve kendimizi geliştirmek, daha iyi olabilmek için gayret ediyoruz. Oto anahtarı üzerine her türlü hizmet için bizimle iletişim kurabilir ve detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz. İstanbul dışında yakın vilayetlere’de servisimiz vardır.

Oto anahtarı hakkında biraz bilgi vermek gerekirse: Anahtarların plastiğinde gömülü vaziyette bulunan çip sayesinde  anahtarın elektronik bilgileri aracın beynıne ulaşmakta ve beyin bu bilgileri onayladığı taktirde araç çalışmaktadır, aksi halde yani çip yoksa yada çip o araca ait değilse yada çip arızalıysa aracı çalıştırmak mümkün olmaz.Bu gibi durumlarda araca çip kodlamak gerekir. Bunun için cihazlar kullanmak gerekiyor.Bazı araçlara kablo ile bağlanan diagnostik cihazlarla bu işi yapmak mümkündür. Bazı araçlar için ise bilgisayar desteği gerekir. Arabadan alınan elektronik parçalar yada beyinler ,bilgisayarda okutularak çipi hazırlamak mümkün olmaktadır. Yanlış yapılacak müdahaleler sonunda aracın zarar görme ihtimali olabilmektedir. Bu sebeple işinin ehli ustaların bu işlerle uğraşması doğru karar olacaktır. UŞAK Oto anahtar immobilizer anahtarların piyasaya çıkmasından itibaren bu işe emek vermiş ve yatırım yapmıştır. . ”Bu işi kim yapar” sorusunun cevabı UŞAK Anahtar.
İ20 kontak dönmüyor diye usta arayan tüm müşterilerimiz , i20 kontak anahtarı ihtiyacı olanlar, i20 kontak termiğine ihtiyaç duyanlar, i20 kontak kilitlenmesi ile başı belada olanlar, i20 kontak anahtarı fiyat bilgisine ihtiyaç duyanlar Arkadaş Oto Anahtarda sorularına ve sorunlarına çözümler buluyorlar.

Hyundai Anahtarı , Hyundai İ20 AnahtarıHyundai kontak Tamirii20 Anahtari20 Anahtarıi20 kontak tamiri